Швидка допомога Коломиї отримала підтримку від поляків. ФОТО

У Коломиї рятувати людей працівникам екстреної медичної допомоги від сьогодні буде простіше: вони отримали нове дуже потрібне обладнання від закордонних меценатів.

Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський, пише Ратуша.

Мова йде про такі важливі речі як дефібрилятори, електрокардіографи, веновізори, тонометри та 10 медичних рюкзаків, укомплектованих для допомоги при будь-яких травмах. Також лікарям передали нові манекени для вдосконалення своїх навичок.

У критичні моменти кожна секунда надважлива. Завдяки цим речам медики зможуть значно оперативніше допомагати людям, чиє життя під загрозою. Від коломийської громади, а особливо від медиків, дякую Rotary Club Poznań та Rotary Club Zamość, президентам клубів Войцеху Майхжицькому та Ельжбеті Шиманській і їх колегам. Вони дуже швидко відгукнулись на прохання коломийських лікарів, закупили допомогу та її привезли. Особисто поспілкувався з польською делегацією. Дуже хороші люди, які розділяють біль України та готові підтримувати нас зі всіх сил. Переконаний, що наша співпраця не закінчиться. Маємо спільні погляди щодо навчання наших медиків у Польщі та сподіваємось на допомогу з відновленням станції швидкої медичної допомоги, – зазначив мер.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм