Штрафуватимуть в рази більше: франківські інспектори з паркування отримали нову техніку. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні в Івано-Франківську інспектори з паркування почали працювати з новим обладнанням і новим програмним забезпеченням з прямим доступом до баз даних МВС.

Про це повідомив заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

Зараз, побачивши порушення правил дорожнього руху, інспектору достатньо буде просто зробити фото порушення сертифікованим планшетом, вибрати пункт порушення ПДР і автоматично за номером йому з‘являться всі дані власника авто, на якого буде складено постанову про вчинене правопорушення і зареєстроване у відповідних реєстрах МВС. Також завдяки портативному принтеру інспектор на місці матиме змогу роздрукувати повідомлення про вчинення адміністративне правопорушення і залишити його автовласнику,- написав посадовець.

Також, чого раніше не було і на що часто скаржились водії, усі штрафи, накладені інспекторами з паркування, будуть відображатися в системі «Дія».

Що дуже важливо і чого ми давно прагнули, уже незабаром інспектори з паркування зможуть перевіряти факт оплати в паркомат за паркування автомобілів на майданчиках для платного паркування. Наголошуємо, саме в паркомат! Ми повинні позбутися необлікованих коштів, які сплачуються в руки паркувальникам. Як і не повинно бути самих паркувальників,- наголосив Михайло Смушак.

За його словами, наступним важливим рішенням для містян буде спеціальний мобільний додаток, в якому відображатимуться всі майданчики для платного паркування на вулицях міста і завантаженість цих майданчиків.

Щоб водії могли оперативно орієнтуватися є чи немає вільних місць на тій чи іншій парковці. І таким чином наперед планувати місце паркування свого автомобіля,- резюмував Смушак.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм