Щотижня Івано-Франківська облдержадміністрація контролюватиме роботи на об’єктах “Великого будівництва”

В рамках програми “Велике будівництво” Івано-Франківська обласна державна адміністрація для ефективної роботи запровадила систему контролю за виконанням будівельно-монтажних робіт на об’єктах.

Щотижня вони отримуватимуть звіти по темпах реалізації програми та аналізуватимуть їх, зазначив голова ОДА Андрій Бойчук, пише Ратуша.

На їх основі ми прийняли ряд рішень і надали відповідні доручення головам РДА.

За словами очільника Прикарпатті, по-перше, потрібно прискорити освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку. Адже держава надала фінансовий ресурс, який ми маємо оперативно перетворити у результат.

ДО ТЕМИ: «Велике Будівництво Укрпошти»: у Франківську побудують сортувальний центр

По-друге, потребує допрацювання питання темпів співфінансування від місцевих бюджетів. Заплановано, що загалом воно цьогоріч сягатиме 33,4 мільйона гривень.

По-третє, пришвидшення темпів не повинне позначитися на якості робіт.

Всі проблемні аспекти потрібно ефективно вирішувати. І в першу чергу працювати над ними – завдання районних державних адміністрацій. Кожен об’єкт “Великого будівництва” має знаходитись на особливому контролі, необхідно постійно перевіряти стан виконання робіт і активно співпрацювати з органами місцевого самоврядування та безпосередньо з підрядниками, – зауважив Бойчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм