“Щоб ворогу не дісталося”. Радіотелеграфіст “десятки” з Франківська врятував з-під артобстрілів військове обладнання

Сміливий та самовідданий боєць, який мовчки та на відмінно виконує свою роботу. Мінімум запитань — максимум результату.

Так описують на Facebook-сторінці 10 окремої гірсько-штурмової бригади радіотелеграфіста Олега Хлібкевича на позивний Студент з Івано-Франківська, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Боєць чотири місяці воює на фронті. За цей час пройшов важкі бої з російськими окупантами, оборону Сєвєродонецька, виніс з-під артобстрілів, ризикуючи життям, військове обладнання та техніку.

“Щоб ворогу не дісталося та щоб вони нічого не дізналися й не знищили”, — цитують воїна в дописі.

Олег Хлібкевич працює радіотелеграфістом: налаштовує радіостанції, супутникові системи для воєнних цілей, системи Starlink.

“Starlink від Ілона Маска набагато полегшив зв’язок між підрозділами. В будь-якій точці легко й швидко його розвернути. Тому доступ до мережі та Інтернет у військових є майже всюди”, — каже військовослужбовець.

У “десятці” пишуть, що Студент — цілеспрямований та впертий воїн. Це він довів під час запеклого бою в Сєвєродонецьку. За мужність бійця нагородили військовою відзнакою.

“Тримали оборону. Почався масований артобстріл. Довелося відійти з попередніх позицій, а далі вирішили стояти до кінця, тримати оборону. Разом з нашим комбатом, побратимами. Вистояли. Повернулися”, — описує бойові дії в Сєвєродонецьку Студент.

Олег Хлібкевич вважає, що на війні найважливіше — виконати завдання і вижити. В Івано-Франківську воїна чекає велика родина — мама, сестри. Боєць закликає підтримувати ЗСУ та вірити в армію:

“Ми не підведемо. Відіб’ємо ворога подалі з Донбасу. Зупиняти необхідно тут. Не допустимо до рідних домівок”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм