Розпочалась сесія Івано-Франківської облради: що розглядатимуть депутати. ФОТО

Сьогодні, 10 вересня, розпочалась дев’ята сесія Івано-франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

У залі зареєструвались 68 депутатів з 84 обраних, передає кореспондент Ратуші.

На сесії присутні голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Світлана Онищук, керівник обласної прокуратури Роман Хима, начальник Головного управління Національної поліції області Сергій Безпалько.

На засіданні обранці розглянуть питання про виконання обласного бюджету за І півріччя 2021 року,заслухають інформацію керівника обласної прокуратури та начальника Головного управління Національної поліції про результати діяльності у першому півріччі 2021 року.

ДО ТЕМИ: Відомо, коли відбудеться чергова сесія Івано-Франківської міської ради

Зачитають та голосуватимуть за три звернення до центральних органів державної влади. Вони стосуються необхідності відзначення на державному рівні 1125-річчя міста Галича, потреби у невідкладному врегулюванні кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах у зв’язку зі зростанням ціни на природний газ для бюджетних установ, а також фінансування будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні на території Івано-Франківської області.

На сесії обласної ради розглянуть затвердження семи нових програм. Також на розгляд депутатів винесений проєкт рішення “Про створення обласного комунального закладу “Обласний пластовий вишкільний центр” Івано-Франківської обласної ради.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм