“Це було наше спільне рішення”: сім’я зіркових блогерів Пустовітів на межі розлучення. ФОТО

Подружжя франківських блогерів Олександри та Ігоря Пустовітів, схоже, розлучаються.

Про це пара повідомила на своїх Instagram-сторінках, пише Ратуша.

Так, ми з Ігорем зараз живемо окремо. Більше я нічого казати не можу. Це було наше спільне рішення. Це життя. Ми зберігаємо нейтральні стосунки і будемо робити все для того, аби нашим дітям було добре, – написала Саша.

ДО ТЕМИ: “Франківськ не має поняття, що таке здорова конкуренція”: Саша Пустовіт про власний салон краси і бізнес. ФОТО/ВІДЕО

Ми занадто сильно любимо наших дітей, щоб їм потім в майбутньому невідомі люди переказували якісь дурниці і бруд про наше розлучення. Все відбудеться мирно і швидко, ми дорослі люди і ловити хайп на такій темі, повірте, не найкращий варіант. Тому, якщо хто очікував, то шоу не відбудеться. Прошу наперед вибачення, – написав Ігор.

Зазначимо, що Ігор та Олександра будували спільний будинок на околиці Франківська. Будівництво тривало досить довго і обом не терпілось чимшвидше у нього переїхати. Однак, за словами Пустовіта, все відбувалось настільки довго, що врешті-решт вони не захотіли у ньому жити, тож виставлять на продаж.

Шукаю супер-багатих підписників, які готові придбати наш будинок, – сказав Ігор.

ДО ТЕМИ: Авто мрії: франківські блогери взяли участь у розіграші битого спорткара. ФОТО

Загалом, Ігор Пустовіт позитиву не втрачає і у своїх Instagram-історіях публікує іронічні меми, а також саркастично відповідає на запитання підписників.

ДО ТЕМИ: У франківської блогерки вкрали фари з нового автомобіля. ФОТО/ВІДЕО

А Олександра ніяких подробиць не говорить. Тому підписники самостійно припускають варіанти розлучення.

Сильна жінка хоче бачити біля себе сильного чоловіка!

Ви дуже сильно змінились, коли відкрили салон. Все таки бізнес, як не крути, змінює характер, це не добре і не погано, просто так є. Бізнесу потрібні сильні люди з характером, інакше наврядчи щось вийде.

Не дарма Саша сьогодні переглядала свою стрічку… Зазвичай, жінка так робить, коли шукає той момент, де щось пішло не так, де надламалася та творча, легка та тендітна дівчинка.По своєму досвіду скажу, що цю грань неможливо відслідкувати. Коли вже чаша переповнена, на жаль, приходить розуміння…

Деякі прихильники пари шоковані такою несподіваною новиною, а деякі вважають це хайпом.

Нагадаємо, нещодавно Олександра Пустовіт відкрила клініку естетичної медицини.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм