Прикарпатців запрошують на одноденний паломницький тур «Духовні скарби Опілля»

На Прикарпатті першопрохідців запрошують на одноденний паломницький тур вихідного дня «Духовні скарби Опілля». Він розпочнеться цієї суботи о 10:00.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Бурштинської міської ради.

Маршрут проходитиме духовними стежками Опілля і охопить три основні локації:

 1. Стародавній оборонний храм (с.Чесники Рогатинської ТГ) – це духовна перлина Рогатинщини, Церква Св.Михаїла. Таких давніх храмів на Західній Україні залишилося дуже мало. Церква- лицар вражає і захоплює своєю архаїчною красою. Це давнє і шановане місце сили з потужною захисною енергетикою.
 2. Храм св.Миколая Чудотворця (1901-1903рр) в с.Лучинці Рогатинської ТГ.
  Саме церква Св.Миколая стала першим храмом, у якому виставлена для народного вшанування Лучинецька ікона Богородиці. Свої чудотворні властивості ікона стала проявляти в 1860 р., коли висіла на стіні у сільській хатині Миколи та Анни Кугнатів. Старенька, закопчена і почорніла, вона самовідновилася на очах господарів. Оновлену ікону величною процесією перенесли до храму і встановили в головному вівтарі. Чудотворні властивості ікони Богородиці проявляються і в наші дні. Багато людей отримали зцілення, звернувшись щирими молитвами до Лучинецької Богородиці. Кожен випадок описаний і зафіксований у Книзі свідчень, яка зберігається у храмі.
 3. Релігійно-історичний центр «Гора над Дністром»(с.Новий Мартинів Бурштинської ТГ) – це місце сили, місце духовного споглядання, місце для внутрішнього заглиблення…
  Поміж Едемського саду з місцевою та іншоземною рослинністю видніються біблійні статуї, які допомагають проникнутися релігійними та історичними розповідями різних епох цього неймовірного місця. Особливу увагу привертає кам‘яний гріб Господній, де лежить не тіло Ісуса, а копія Туринської плащаниці, бо сам Син Божий вознісся над гробом, над горою, над розлогою рікою…

Окопи Першої світової війни логічно завершать історичні розповіді з попередніх локацій. А неймовірні краєвиди Дністерських берегів з височини Гори назавжди закарбуються в пам‘яті разом з відчуттям душевного умиротворення…, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті створили туристичний маршрут “Легенди Опілля”. ФОТО

За словами організаторів, там буде можливість скуштувати смаколики опільської кухні на повноцінному обіді. Зігрітися горнятком чаю з трав та опільським солодким хлібчиком.

Опісля для Вас відкриє свої обійми Матінка світу, до якої буде відспівана молебень. Трьохметрова Статуя Пресвятої Богородиці на розв‘язування вузлів є єдиною в Україні. Тут Їй можна розповісти про всі свої труднощі і скорботи, постановити намір на розрішення і підкріпити щирою молитвою.

Ціна даного туру духовними скарбницями Опілля – 250 грн, в яку входить:

 • екскурсія в с.Чесники;
 • перекус в садибі Росоловських та дегустація цілющих свіжовичавлених олій з домашнім хлібом на заквасках;
 • екскурсія святинями с.Лучинці, прикладання до чудотворної ікони, молитва та навчання священика-екзорциста о.Романа Дубіка;
 • повноцінний обід в маєтку св.Миколая в с.Новий Мартинів;
 • екскурсія релігійно-історичним центром «Гора над Дністром»;
 • спільна молитва та молебень за Ваші наміри до Богородиці, що розв‘язує вузли.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм