"Прикарпаття" в контрольному матчі мінімально переграє "Ниву"

“Прикарпаття” у контрольному матчі мінімально переграє “Ниву”

У вівторок, 16 серпня, “Прикарпаття” провело свій шостий літній спаринг в рамках підготовки до нового сезону.

Заключний контрольний поєдинок з тернопільською “Нивою” завершився мінімальною перемогою івано-франківської команди, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу клубу.

Єдиний гол господарі організували на 19-й хвилині: Писко подав з кутового, тернополяни начебто відбилися, але “другим темпом” після підбирання Михайло знову навісив у штрафний майданчик, де Француз елегантно головою скинув м’яча на хід Барчуку, котрий у падінні переправив “смугастого” у незахищений кут воріт – 1:0.

До теми: Одразу троє гравців національної збірної України стали “ураганівцями”

“Нива” мала кілька нагод, щоб зрівняти рахунок, але Піцан вдало діяв на останньому рубежі.

На початку другого тайму після флангової передачі Барчук міг оформити “дубль”, але пробив над поперечиною, до того ж лайнсмен зафіксував офсайд в цьому епізоді.

Надалі суперники по черзі змарнували свої моменти, втім гра видалась доволі бойовою.