Прикарпатський музикант пише «лікувальну» музику. ВІДЕО

Музика, звуки, частоти і вібрації, що позитивно впливають на людину – цим ще у студентські роки зацікавився калушанин Олександр Скай. За покликом душі – музикант, а за освітою – психолог. Тож не дивно, що почав досліджувати вплив музики на психічне та фізичне здоров’я людини.

Пізніше Олександр Скай разом із дружиною-скрипалькою Ольгою Кубик започаткували музичний гурт Light Dreams. Нині вони – у трійці кращих представників української електронної сцени, пише Ратуша з посиланням на Вежу.

Війна змінила життя кожного. Тепер подружжя організовує благодійні онлайн-концерти. А усі зібрані гроші передають на армію та гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок російської агресії.

Разом із тим Олександр таки втілив у життя давній задум. Та започаткував проект Ambiotik, в основі якого – музична терапія. І зайвий раз переконався у «лікувальних» властивостях своєї музики. Тому, аби охопити якомога більшу аудиторію, Олександр створив канали комунікації у соцмережах, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: В Україні хочуть заборонити російську музику на радіо і ТБ

Тепер за допомогою звичайного гаджету будь-хто може пройти музико-терапевтичний сеанс з дому. Цей стан схожий до медитації, каже дружина Олександра – Ольга. Вона й сама практикує різні техніки самозаглиблення. Нерідко – під авторську музику чоловіка.

Олександр обіцяє продовжувати свій проект навіть після завершення війни. Має намір благодійно працювати з українськими воїнами. Аби якомога швидше повернути їх до мирного життя.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм