Прикарпатські рятувальники та поліцейські провели спецоперацію “Сигнал і маячок”. ФОТО

Вчора, 9 серпня, з метою профілактики виникнення ДТП за участю пожежно-рятувальних автомобілів під час слідування до місця події, спільно з працівниками поліції провели спецоперацію “сигнал і маячок”.

Про це інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Під час даної операції спецавтомобілі служби порятунку з увімкненими проблисковими маячками та звуковими сигналами, у супроводі працівників поліції, слідували по визначених маршрутах, щоб перевірити реакцію водіїв.

Як показав рейд, більшість водіїв поступалася дорогою, проте було виявлено шість водіїв, які ігнорували сигнали, продовжуючи свій рух без змін.

Працівники поліції негайно реагували на такі виявлені факти – зупиняли відповідні транспортні засоби. З порушниками проводилася відповідна профілактична робота: одних усно попереджали про відповідальність за порушення правил дорожнього руху та наголошували, що при повторних порушеннях їх буде притягнуто до відповідальності, передбаченої чинними законодавчими актами, інших – було притягнено до адміністративної відповідальності.

Шановні водії! Будьте уважні на автодорозі! Надавайте перевагу в русі оперативним автомобілям! Саме ваша дисциплінованість може стати запорукою збереження життя і здоров’я людей, а також мінімізувати наслідки надзвичайних подій природного та техногенного характеру, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм