Прикарпатські податківці на одному із підприємств виявили порушень на 5,1 млн грн

На Прикарпатті працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом виявили у звітних документах підприємця нереальні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей на 16,1 млн грн та формування штучного податкового кредиту з ПДВ на 2,7 млн грн і витрат на суму 2,4 млн гривень.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, податківці провели аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності одного з ТОВ щодо наявності ознак правопорушень, пов’язаних з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та інших правопорушень під час здійснення фінансово-господарських операцій у 2018-2019 роках.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям донарахували майже 56 млн грн податків та штрафних санкцій

Згідно з даними, наявних в інформаційних системах ДПС, встановили, що за вказаний період службові особи ТОВ відобразили у податковому обліку нереальні операції з придбання металовиробів (труб, арматури, швелера тощо) від трьох контрагентів-постачальників на загальну суму 16,1 млн гривень, оскільки фактично постачальниками реалізовано ТМЦ більше, ніж було у них в наявності.

Внаслідок таких дій товариством безпідставно сформовано податковий кредит з ПДВ на 2,7 млн гривень та занижено податок на прибуток на суму 2,4 млн гривень.

Матеріали вищезазначеного аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності товариства передані до ГУ ДФС в Івано-Франківській області для подальшого відпрацювання та прийняття відповідного рішення, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм