Прикарпатські енергетики перерахували близько 1,5 млн грн одноденного заробітку на ЗСУ

АТ «Прикарпаттяобленерго» у рамках партнерства з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow» започаткувало власну добру ініціативу “Одноденний заробіток – на армію”.

У травні прикарпатські енергетики перерахували на потреби ЗСУ близько півтора мільйона гривень свого одноденного заробітку, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу компанії.

 «Ми розуміємо, що зараз важлива  кожна гривня, – говорить профспілковий лідер прикарпатських енергетиків Ольга Тишко. – На численні прохання колег запустили можливість допомоги ЗСУ через платформу «SaveUkraineNow». Тепер кожен працівник може за власним бажанням щомісяця перерахувати свою денну заробітну плату для військових з Прикарпаття.»

За неповний тиждень від старту корпоративного соціального проекту до ініціативи долучилося 1882 працівники компанії, які написали заяви з проханням перераховувати їхню денну заробітну плату для допомоги новоствореним батальйонам Прикарпаття, де зараз проходять службу і працівники компанії, і рідні, близькі, друзі, сусіди, які добровільно пішли на фронт.

ДО ТЕМИ: Колектив ЦЕМД перерахував півмільйона на потреби ЗСУ

У компанії переконані, що внесок кожного, хай і невеликий, робить велику спільну справу, адже добре споряджений боєць – це живий боєць, який наближає Україну до миру.

ДОВІДКА: Координаційний Центр Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow» з початку війни поставив собі за ціль об’єднати бізнес, волонтерів, владу для допомоги усім необхідним новостворених батальйонів  Івано-Франківської області ЗСУ, які зараз перебувають на передовій або готуються вирушати на Схід.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм