Прикарпатські дітлахи у супроводі голови ОДА відвідали військове летовище. ФОТО

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, франківська молодь поспілкувалась із військовими та оглянула військову техніку.

Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА, Андрій Бойчук.

Зокрема, на аеродромі дітям показали літаки МіГ-29 та Л-39, спецтехніку, що їх обслуговує, новітні броньовані автомобілі тощо. Також юнаки та дівчата спостерігали за роботою кінологів та відвідали справжню польову кухню.

«Проводити такі заходи – надзвичайно важливо для нас, адже Україна знаходиться у стані війни з Росією. У цей час ми мусимо працювати над підняттям патріотичного духу в дітей, бо вони – майбутнє нашої країни. Молоде покоління сьогодні побуло з військовими, поспілкувалося з ними та занурилось у воєнну атмосферу. Це значущо, адже діти мають розуміти та бачити на власні очі людей, які захищають наш спокій, які бережуть країну. Як казав Президент Володимир Зеленський, Україна має бути сильною, має міцно стояти на своїх двох. Без патріотичної молоді, яка у майбутньому поповнить лави наших захисників, зробити це буде важко», – йдеться у дописі Андрія Бойчука.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм