Прикарпатська СБУ ідентифікувала ще одного бойовика, який воює на боці окупантів на Херсонщині

Прикарпатська СБУ ідентифікувала ще одного бойовика, який воює на боці окупантів на Херсонщині

Служба безпеки України встановила особу бойовика, який воює у складі незаконних збройних формувань у Херсонській області. Уродженець Харцизька 1985 року народження мешкав та працював у Маріуполі.

Перед початком повномасштабного вторгнення виїхав на непідконтрольну українському уряду територію, пише Ратуша з посиланням на обласне УСБУ.

Там добровільно приєднався до незаконних збройних формувань т. зв. «ДНР». Бойовик проходять службу у 113 полку мобілізаційного резерву т. зв. «першого армійського корпусу народної міліції ДНР».

У складі 3 відділення 2 взводу 1 роти 5 батальйону бойовик неодноразово брав участь у бойових зіткненнях із силами оборони України. Слідчі СБУ повідомили йому про підозру у вчиненні державної зради, а саме, у переході на бік ворога в період збройного конфлікту, вчиненому в умовах воєнного стану.

За вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України на громадянина України очікує позбавлення волі на строк від 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.Крім того, йому повідомлено про підозру за такими статтями КК України:

  • ч. 7 ст. 111-1, добровільна участь у незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованих територіях чи в збройних формуваннях держави-агресора чи надання допомоги таким формуванням у веденні бойових дій проти ЗСУ;
  • ч. 1 ст. 258-3, участь у терористичній організації;
  • ч. 2 ст. 260 КК України, участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань.

Документування протиправної діяльності здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм