Прикарпатець заплатить штраф за те, що прийшов п’яним на судове засідання

В провадженні Коломийського міськрайонного суду перебуває кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка у вчиненні домашнього насильства.

Розгляд справи неодноразово відкладався за неявкою обвинуваченого, у зв’язку з чим 19.07.2021 року судом винесено ухвалу про привід обвинуваченого в судове засідання, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу суду.

3 вересня 2021 року обвинувачений на судове засідання з’явився в нетверезому стані. Після чого судовим розпорядником та працівником поліції було складено адміністративні протоколи за прояв неповаги до суду (ч.1 ст.185-3 КУпАП) та за появу у громадському місці, а саме у Коломийському міськрайонному суді, у п’яному вигляді. (ч.1 ст.178 КУпАП).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті судили жінку, яка боргує майже 70 тисяч гривень аліментів

Слід звернути увагу, що на дану особу із початку 2020 року і по даний час органами поліції складено і направлено до суду для розгляду по суті 15 протоколів про адміністративні правопорушення, із них по шести справах призначено адміністративне стягнення у виді штрафу, із яких добровільно сплачено ним по одній справі, по одній справі призначено суспільно-корисні роботи (які виконані), по одній – громадські роботи (які виконані), по одній – усне зауваження, дві – закрито у зв’язку із закінченням строків, одну справу направлено на доопрацювання, три справи на даний час знаходяться на розгляді, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до законодавства, відповідальність за вчинення вищезазначених правопорушень передбачена у вигляді штрафу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм