Прикарпатець, який намагався зґвалтувати та вбив 9-річну дівчинку, отримав довічне ув’язнення

Івано-Франківська обласна прокуратура відстояла позицію в апеляційному суді у кримінальному провадженні стосовно жителя Косівського району, який намагався зґвалтувати та жорстоко вбив 9-річну дівчинку.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.

Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду від 10.05.2022 року обвинуваченому відмовлено у задоволенні апеляційної скарги та підтверджено законність вироку, яким йому призначено довічне позбавлення волі, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, жорстоке вбивство дівчинки трапилось у червні 2015 року в селі Рожнів Косівського району. Місцевий житель, перебуваючи на ринку, побачив малолітню дівчинку та вирішив вступити з нею у статевий зв’язок.

Він схопив дитину за шию та, закривши їй рот, затягнув у чагарники, а відтак, почувши відмову дитини, задушив її. Після цього наглумився над нею та за допомогою уламка шиферу і горловини розбитої пляшки наносив цілий ряд ударів.

Щоб приховати злочин вбивця прикрив тіло дитини гілками та травою, а сам покинув місце події.

В ході судового розгляду прокурори надали неспростовні докази та довели вину обвинуваченого. Суд присяжних Коломийського міськрайонного суду погодився із позицією прокурорів та виніс вбивці найсуворіший вирок, – зазначили у прокуратурі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм