Прикарпатець чотири роки ґвалтував малолітню пасербицю: дружина про це знала

Рожнятівський районний суд виніс вирок чоловікові, який чотири роки ґвалтував свою малолітню пасербицю.

У грудні 2014 року чоловік вперше зґвалтував дочку співмешканки, якій на той час було 12 років. Обвинувачений вступав у статеві зносини з дівчинкою (іноді щодня) до квітня 2018 року.

У суді чоловік розповів, що вперше між ними була близькість, коли дитині вже було 14 років і надалі він її не ґвалтував, а “в статеві зносини з останньою вступав з її добровільної згоди”.

До останнього часу потерпіла боялась розказати матері про те, що вітчим її ґвалтував, хоча підозрює, що остання могла догадуватись, що обвинувачений її ґвалтує, оскільки неодноразово матір заходила в кімнату коли це відбувалося, однак вдавала, що нібито нічого не бачить,- йдеться у вироку.

Мама дівчинки пояснила, що в 2016 році побачила як обвинувачений з нею “бавився”, однак вона терпіла такі відносини, оскільки хотіла зберегти сім`ю. На даний час у неї ставлення до чоловіка не змінилося і вона має намір надалі проживати з ним однією сім`єю.

Рожнятівський районний суд ухвалив визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 152, ч. 3 ст. 152 КК України у редакції Закону України № 2295-VI від 01.06.2010, та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк вісім років шість місяців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм