Проєкти франківських архітекторів стали лауреатами «Премії Національної спілки архітекторів України – 2021». ФОТО

На розгляд журі огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України 2021» подали близько 200 робіт з різних регіонів України.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Департамент містобудування та архітектури ІФ.

Зокрема, в результаті розгляду, обговорення і аналізу представлених робіт, журі огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України 2021» вирішило:

  • у номінації «Будівлі, комплекси та споруди (проєкт)» дипломом та пам’ятним знаком лауреата відзначити проєкт готельного комплексу на території ПК «Буковель» в селі Поляниця Івано-Франківської області авторства Назара Ігнатюка, Андрія Іванюка, Ігоря Тиніва з Івано-Франківська;
  • диплом та пам’ятний знак лауретата у вищезгаданій номінації отримала і проєктна пропозиція бізнес-центру по вулиці Тролейбусній у Львові. Автор – Андрій Кушнірюк («Архітектурне бюро А-17», ГАП – Олеся Прокіпчук, Івано-Франківськ).

Вітаємо номінантів! Більше про призерів і лауреатів огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України 2021» можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3cJ5ACN, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм