Порошенко намагався перетнути кордон України і Польщі. На Рава-Руській його не пропустили

П’ятий президент України, 56-річний Петро Порошенко, ввечері 27 травня намагався перетнути державний кордон України та Польщі.

Щоправда, прикордонники на Рава-Руській його не пропустили.

Як вказується в заяві партії “Європейська Солідарність”, у Петра Олексійовича була у Європі дипломатична місія: 29-30 травня 2022 року лідер партії “Європейська Солідарність”, пʼятий президент Петро Порошенко в складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО. 31 травня – 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних родин в рамках Європейського Союзу, – йдеться в повідомленні на сайті фракції.

В той же час депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко заявила, що в Петра Порошенка є розпорядження від голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження.

Також зазначається, що склад дипломатичної групи був затверджений заздалегідь. Геращенко вважає, що у влади є “чорні списки”, людей з який не можна випускати з країни.

Порошенко потрапив до одного із таких списків, адже решті членів делегації прикордонники виїхали дозволили.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм