Понад 40 байкерів приїхали до Франківська у межах “Мотопробігу єдності”. ФОТО/ВІДЕО

Понад 40 учасників п’ятого всеукраїнського “Мотопробігу єдності” відвідали Івано-Франківськ. Байкери зупинилися на площі Івана Франка. Там до них приєдналися франківці, а далі учасники вирушать до Чернівців.

В Івано-Франківськ байкери приїхали на третій день “Мотопробігу єдності”, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Стартували вони Ужгороді, після того відвідали Львівщину, Волинь, Рівненщину і Тернопільщину, розповідає учасник ініціативи Олег Дударєв.

“У нас є таймінг, який повністю розписаний на два тижні вперед. Нас супроводжує поліція, на кожне місто ми виділяємо десь 15 хвилин, пів години, 40 хвилин. І так рухаємося вперед і проїджаємо всю Україну, — говорить Олег Дударєв. — У кожному місті є нові люди, які долучаються до нас. А є і ті, які залишають. Кожен сам собі визначає проїзд, маю на увазі кілометраж, скільки може проїхати і скільки захоче проїхати”.

Учасники мотопробігу везуть із собою прапори України та кримських татар, на яких залишають підписи.

“Я — з Івано-Франківська і підписав прапор від Франківська, щоб був мир у всьому світі. Всі їдуть за мир, за єдність, за цілісність держави”, — каже учасник мотопробігу Андрій Самченко.

Прапор кримських татар везе Арсен Тартан. Чоловік розповідає, що у Євпаторії залишилися його рідні та друзі. Сам же Арсен повернутися додому не має можливості.

“Це — символ єдності українського народу, у тому числі — зі всією Україною. Це — прапор корінного народу Криму. Тепер уже законодавчо закріплено. Це — прапор кримських татар, які є частиною вільної, незалежної України”, — говорить Арсен Тартан.

Такий мотопробіг в Україні організовують вже вп’яте. Байкери планують об’їхати всю країну, приблизно 5 тисяч кілометрів, та відвідати понад 50 міст. Фінішуватимуть 1 серпня на острові Хортиця, розповів організатор Микола Спірідонов.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм