Поліцейських патрулів побільшало на Івано-Франківщині

Прикарпатські поліцейські збільшили кількість патрульних нарядів у Івано-Франківській області. Це потрібно задля охорони правопорядку.

Мета – не лише здійснити профілактику правопорушень, а й нагадати мешканцям про необхідність реагувати на повітряну тривогу та дотримуватись комендантської години, пише Ратуша з посиланням на обласну поліцію.

Кількість патрулів в області збільшили від початку серпня. Додаткові наряди поліцейських патрулюють населені пункти області вдень та вночі, буквально – цілодобово.

Посилену увагу приділяють місцям масових скупчень, а також паркам та скверам. Упродовж дня поліцейські патрулюють вулиці та закликають мешканців не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Це оповіщення стало невід’ємною частиною нашого життя. Однак чимало людей сьогодні навіть не реагує на нього.Поліцейські регулярно проводять профілактичні бесіди з керівниками підприємств, які не зачинають свої заклади під час сирени.

А ще нагадують мешканцям, що під час повітряної тривоги, необхідно поспішати в укриття.

Правоохоронці здійснюють профілактику правопорушень. Особливу увагу патрулі приділяють людям, що зловживають алкоголем, а відтак схильні до хуліганських дій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм