ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ

ПНУ увійшов в ТОП-10 наукових університетів України

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника вперше увійшов у ТОП-10 закладів вищої освіти України за показниками даних наукометричної бази Scopus 2022 року.

Відповідно до аналітичних даних Scopus індекс Гірша Прикарпатського університету досягнув 54, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу закладу.

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

У порівнянні з минулим роком індекс Гірша Прикарпатського становив – 50. Зростання позицій ПНУ у Scopus свідчить передусім про те, що університет активно нарощує свій науковий потенціал, зокрема, через зростання кількості цитувань публікацій наших науковців, йдеться у повідомленні.

На даний час науковцями Прикарпатського опубліковано 1404 статті у виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Загальна кількість цитувань – 15648.

Ознайомитися із даними бази Scopus можна тут:

http://osvita.ua/vnz/rating/86513/?fbclid=IwAR18naiZQRO_46ZunEaR6-RboI7MIG4ugmNeZ3pA831xwkTj4kzWUNsfA8M

Нагадаємо, що за результатами консолідованого рейтингу університетів України за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus 2022 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника покращив свої позиції і зайняв 10 місце!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм