Після виступу на Євробаченні гурт Go-A їде на Прикарпаття

Прикарпатців кличуть на Верховинщину, на фестиваль Via Carpatia.

Go-A, Гайдамаки, Мандри, Hutsul Planet, Кораллі, а також — опера та театр — просто неба у серці Карпат.

На відзначення 30-річчя незалежності України Форум Via Carpatia-2021 проходитиме під гаслом «Капітал свободи: 30 років культурної незалежності» Прикарпатців запрошують до Криворівні та Верховини Івано-Франківської області, йдеться на сторінці Via Carpatia.

Нова зірка культурної дипломатії Go-A після виступу на Євробаченні заспіває у Верховині. «Гайдамаки» презентують прем’єру альбому. Для гостей зіграють «Мандри» і «Кораллі». Відкриття року — проєкт «Hutsul Planet» — вперше виступить на великій сцені із прем’єрою альбому «Весняні думи». Концерт вестиме легенда української музики незалежності Анжеліка Рудницька.

Ростислав Держипільський і Галина Баранкевич поставить просто неба драму-концерт «Вигнані з раю» з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром. Василь Вовкун із Львівським національним театром опери і балету привозять Франкового «Лиса Микиту», музику до якого написав Іван Небесний.

Також у рамках Форуму дискутуватимуть на теми, що перебувають на перетині культури і політики.

Як збереження культурної спадщини і становлення культурних інституцій вплинуло на становлення незалежності й самоусвідомлення України?

Чи було мистецтво попередніх 30 років лише дзеркалом подій, що відбувалися в країні, чи безпосередньо впливало на формування порядку денного?

Політика пам’яті, еволюція історичного знання, меморіалізація «складної історії», вплив медій на долю країни — глибокі й актуальні теми обговорять гості фестивалю на дискусійних панелях.

На локації у Верховині та в прямому ефірі провідні політологи, історики, культурологи, письменники і режисери запекло дискутуватимуть, спрямовані досвідченими модераторами. Також презентують повернення бібліотеки Станіслава Вінценза до України в Музеї Гуцульщини у Верховині, виставку картин художників Миколи та Людмили Рибенчуків «Світочі Гуцульщини» та вручимо премію Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм