Після тривалої боротьби з раком померла дружина франківського футболіста Віра Бочкур

У Німеччині померла блогер Віра Бочкур, яка хворіла на рак. Про це повідомив у своєму Інстаграмі її чоловік – івано-франківський футболіст Роман Бочкур.

Про це інформує кореспондент Ратуші.

– Відпочивай з Богом, Віруня…, – написав Роман, не уточнивши жодних подробиць.

Пізніше в Інстаграмі Віри з’явився прощальний лист до підписників, який блогер написала напередодні смерті. Послання мали опублікувати якщо її не стане.

Текст прощального листа Віри Бочкур:

“Якщо ви читаєте цей пост, то, на жаль, трапилося найгірше…

Я завжди думала, що так багато скажу в останньому посту, але коли я почала розуміти, що це може статися незабаром, усі слова немов вилетіли… Я хочу, щоб ви запам’ятали мене завжди усміхненою, щасливою, сильною та красивою як на цьому фото. Я хочу, щоб ви жили тут і зараз, цінували життя, зберігали один одного, любили Бога всім серцем, не забували говорити «дякую» і ніколи не здавались!

Обіймаю вас серцем. І, хочу сказати вам спасибі! Завдяки вам, я прожила найкрутіші 4 роки життя, хоч спочатку так багато мені не давали! Я вірю, що мій блог був для вас корисним.

Я вже на небі…”.

ЩО СТАЛОСЯ

Біда в сім’ю захисника футбольного клубу “Прикарпаття” Романа Бочкур прийшла у 2018 році. Тоді одночасно у його дружини Віри та сина Максима виявили онкологічне захворювання. Дитині на той момент було лише 5 місяців. Після 10 місяців лікування маленький Максим зумів подолати рак. Наприкінці 2018 року повідомлялося, що Віра Бочкур, слідом за сином поборола рак, але через рік відбувся рецидив.

2020 року жінка повідомила, що пройшла дві консультації в ізраїльській клініці і їй призначили лікування дорогими препаратами. Щоб допомогти сім’ї, було оголошено збирання коштів на лікування блогера. Останні місяці свого життя Віра провела на лікуванні у Німеччині. 13 липня вона повідомила, що лікарі винесли “вирок” – не більше місяця життя, але пацієнтка заявила про позитивний настрій та готовність боротися із хворобою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм