Перша країна ЄС погодилась визнавати українські свідоцтва про вакцинацію

Україна та Угорщина домовилися взаємно визнавати свідоцтва про вакцинацію від коронавірусу, що вже з 11 червня відкриває можливість подорожей.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Ратуша з посиланням на Європейську правду.

“Офіційно: Україна і Угорщина взаємно визнали COVID-свідоцтва. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто з успішним втіленням нашої домовленості. Перша країна ЄС, з якою втілили таке рішення”, – повідомив він.

Офіційно: Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто з успішним втіленням нашої домовленості. Перша країна ЄС, з якою втілили таке рішення.

ДО ТЕМИ: Хто в Україні може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію: роз’яснення МОЗ

Визнання свідоцтв означає, що будуть прийняті усі вакцини, сертифіковані для використання в Україні, включно з індійською Covishield та китайською CoronaVac.

Угорщина – одна з небагатьох країн ЄС, які використовують вакцини, не затверджені регулятором Євросоюзу – китайську та російську “Спутник V”. Водночас, завдяки більшій кількості вакцин вона є лідером у ЄС за темпами вакцинації – першою дозою щеплені понад 63% дорослих, та майже 50% дорослих завершили вакцинацію. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм