Прикарпатські поліцейські склали майже двісті протоколів за незаконний продаж алкоголю й тютюну

Прикарпатські правоохоронці провели 14 тисяч 906 перевірок. Йдеться про об’єкти роздрібної торгівлі – ринки, магазини, кіоски і місця стихійної торгівлі.

Про це інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Поліцейські задокументували 192 факти незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції: алкоголю та тютюну.

На правопорушників нелегального товару склали адмінпротоколи.

Зареєстровали 14 кримінальних правопорушень на території Івано-Франківської області, а саме: 9 – за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та 5 – за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в ході відпрацювань склали 178 адмінматеріалів, а саме: 106 фактів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) КУпАП та 72 – за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм