Переселенці в Долинській громаді можуть отримати допомогу від угорської організації

У Долинській територіальній громаді, що на Прикарпатті, переселенці та місцеві жителі, які їх прихистили, можуть отримати фінансову допомогу від Угорської екуменічної служби допомоги.

Про це інформують на сайті Долинської громади, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Сума допомоги для кожного члена родини становить 2 220 грн на місяць. Однак ці гроші організація виплатить одноразово за три місяці. Подати заявку для отримання допомоги можуть лише ті люди, які не отримували фінансової підтримки за програмою ООН.

Зареєструватися для отримання виплати можна у Центрі надання адміністративних послуг, що на вулиці Грушевського, 18. Реєстрація триватиме упродовж двох днів: з 11:00 до 16:00 1 серпня та з 10:00 до 16:00 2 серпня.

Охочим отримати допомогу від Угорської екуменічної служби необхідно мати паспорт, свідоцтво про народження дітей, ідентифікаційний номер та довідку про реєстрацію внутрішньо переселеної особи.

Що відомо

Угорська екуменічна служба допомоги в Україні (HIA) була заснована у 1991 році угорськими протестантськими та православними церквами для надання професійної допомоги тим, хто цього потребує.

HIA працює в 40 країнах світу, штаб-квартира розташована в Угорщині, регіональні офіси — в Україні, Іраку, Афганістані та Ефіопії. Організація проводить гуманітарну роботу в десятьох областях України, надала допомогу понад 578 000 людей.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм