Переселенка з Харкова Олена Кулик в Івано-Франківську вдруге відкриватиме власний бізнес

Вимушена переселенка Олена Кулик вдруге відкриватиме власний бізнес. Вперше свою справу жінка започаткувала у Харкові, куди у 2014 році переїхала зі Слов’янська. Вдруге — в Івано-Франківську після початку повномасштабного вторгнення РФ.

У 2014 році війна Олену Кулик застала вдома у Слов’янську, що на Донеччині. Жінка виїхала з міста та знайшла прихисток у Харкові. З часом, розповідає Олена, добре облаштувалася та відкрила власний бізнес, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

“Зробила собі невелику студію з реконструкції волосся, взяла дівчаток працювати. Також я сама працювала з клієнтами”, — розповідає Олена.

У 2022 році жінку війна застала вдруге. У березні, коли обстріли посилилися, Олена разом з дитиною вирішила виїхати з Харкова. Спочатку родина поїхала до Львова, потім — на Івано-Франківщину. Тут жінка вирішила розпочати власну справу знову. За її словами, для роботи довелося все купувати, адже через обстріли повертатися за обладнанням у Харків було небезпечно.

“З нашої студії нічого не вивозили, вона була замкнута. У нас на площі був сильний вибух, біля якої розташована студія. Тому приміщення трохи постраждало. Потім у студії зламали замок, багато речей вкрали. Дещо збереглося, щось зараз намагаємося вивезти”, — розповідає Олена Кулик.

В Івано-Франківську жінка працює технологом з кератинової реконструкції та випрямлення волосся. Майстриня проводить навчання та планує відкривати студію. Після перемоги, каже жінка, планує жити та працювати на два міста.

“Я досі облаштовую тут все. Зараз займаюся переважно навчанням та лише починаю працювати з клієнтами. На процедури запрошую дівчат-блогерів, роблю рекламу, — розповідає Олена Кулик. — Я була готова до того, що доведеться усе починати спочатку. Але у мене вже був досвід, я трохи знаю, що за чим треба робити. Бо коли я переїжджала вперше, то не знала нічого”, — говорить жінка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм