Долинська міська рада судиться з боржниками зарплат для вчителів

Долинська міська рада подає позов до суду на Кабінет Міністрів України, Міністерство освіти та науки і облдержадміністрацію через невиплату вчителям громади заробітньої плати.

Судове засідання відбудеться  в Івано-Франківському адміністративному суді у вівторок, 7 вересня, о 13.30 годині, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу міськради.

Ще 13 серпня Мінфін визнав, що потреба Долинської громади на 2021 рік становить 188, 2 мільйони, а нам було надано 154,3 мільйони. Тому, як би хто не крутив, але саме держава не виконала своїх зобов‘язань перед освітянами. Зарплата педагогів закладів загальної середньої освіти фінансується з державного бюджету(ч.6 ст.78 ЗУ «Про освіту»), – зазначила заступниця міського голови Алла Шевченко.

ДО ТЕМИ: У Долині з міського бюджету виділили понад три млн грн на заборговану зарплату вчителям

Нагадаємо, в кінці серпня вчителі Долинської територіальної громади оголосили страйк та заявили, що з 1 вересня не вийдуть на роботу, якщо їм не виплатять заборговану зарплату. Щоб уникнути страйків освітян у громаді прийняли рішення направити на освіту додаткових 3 мільйони 160 тисяч грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм