У Яремчанській лікарні вийшов з ладу опалювальний котел

У Яремчанській центральній міській лікарні вийшов з ладу опалювальний котел. Безперебійну подачу тепла у медзакладі забезпечує резервний котел, який обігріває усі корпуси лікарні.

Про це кореспондентці Суспільного повідомив директор медзакладу Олександр Соколюк, пише Ратуша.

Основний котел у лікарні зламався 26 січня. Термін його експлуатації минув у 2018 році, інформує Суспільне управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

“Котел вийшов з ладу, його намагалися відремонтувати. Була не одна спроба полагодити його, але ремонт не дав позитивних зрушень. Ми створили комісію, яка виявила, що котел є непридатним для подальшої експлуатації. У неї увійшли п’ять працівників лікарні, потім ми також залучили з Івано-Франківська спеціалістів, які дійсно подивились, що котел вийшов із ладу за своїми технічними можливостями, паспортними даними”, — розповів директор Олександр Соколюк.

З його слів, вартість нового котла — до 200 тис. грн. Його планують придбати в Івано-Франківському котельно-зварювальному заводі.

“Плануємо за гроші міської ради закупівлю водяного котла, який працює на газі. 26 січня відбулася надзвичайна комісія, має бути сесія міської ради, на яку винесуть це питання. Думаю, впродовж десяти днів закуплять і встановлять новий котел”, — каже Олександр Соколюк.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм