Окупанти знову пошкодили електропостачання Чорнобильської АЕС

Лінію, яка живить ЧАЕС та місто Славутич, знову пошкоджено окупантами після того, як ремонтна бригада “Укренерго” відремонтувала її.

Про це пресслужба “Укренерго” повідомляє на своїй сторінці у Facebook, пише Ратуша.

“Лінія, яка живить ЧАЕС та місто Славутич знову пошкоджена окупантами після того, як ремонтна бригада “Укренерго” відремонтувала її”, – йдеться в повідомленні.

Учора ремонтна бригада “Укренерго” відремонтувала високовольтну лінію електропередачі, яка живить Чорнобильську АЕС та місто Славутич. О 19:07 лінію поставили під напругу та почали відновлення енергоживлення інфраструктури ЧАЕС та міста Славутич. Однак завершити ці роботи не вдалося, тому що окупанти невдовзі знову пошкодили лінію, зазначає прес-служба.

Ремонтна бригада НЕК “Укренерго” вимушена знову їхати на окуповану територію поблизу Чорнобильської АЕС, шукати та ліквідовувати нове пошкодження.

“Укренерго” наголошує, що Чорнобильська АЕС є важливим об’єктом, який не може залишатися без надійного енергоживлення. Також від лінії, що живить атомну станцію, залежить електропостачання жителів міста Славутич.

Безперешкодний і швидкий допуск ремонтних бригад “Укренерго” до цієї лінії для проведення оглядів та ремонтів є вкрай важливим не лише для українських споживачів, але й для Європи загалом. Адже це допоможе уникнути повторної катастрофи на Чорнобильській АЕС та зберегти життя і здоров’я людей, які можуть стати її жертвами.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм