Офсайд, який важко було не помітити. Експерт розібрав суддівство матчу Металіст – Прикарпаття

Суддівський експерт, ексарбітр ФІФА Мирослав Ступар проаналізував суддівство матчу Першої ліги між “Металістом” та “Прикарпаттям” (4:0).

Загальний вердикт такий – перший гол явно з офсайда, який дуже важко було не помітити. Четвертий гол харків’ян – не така явна помилка бригади, але дуже прості аргументи, чому це взяття воріт варто було скасувати, пише Ратуша з посиланням на ua-football.

– Перший гол з явного положення “поза грою”. Не розумію, як асистент міг не помітити неправомірного положення Ріаскоса. За підсумком таких моментів справді виникає враження, що усі ті розмови навколо суддівства матчів за участю “Металіста” – не на порожньому місці.

Щодо четвертого голу, – веде далі експерт, – то дуже складно розібрати, від кого пішла передача. Якщо від Танчика – то у Пейшото слід було фіксувати офсайд, якщо від захисника “Прикарпаття” Француза – тоді ні. Однак у будь-якому випадку, якщо м’яч навіть “кіксанув” від захисника “Прикарпаття”, то чому це трапилося? Явно не без впливу суперника, тобто, не без гри футболіста “Металіста” у стопу Французу. Тобто, якщо не положення “поза грою”, то порушення правил. Однак Дердо взяття воріт зарахував, – підсумував Мирослав Ступар.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм