Львівський підприємець взяв у оренду 75 гектарів ставків Калущини

Голова Івано-Франківської ОДА Світалана Онищук підписала розпорядження «Про затвердження ТОВ «Спеціалізоване сільськогосподарське, мисливсько-риболовне господарство «Бабин» Калуської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок» техдокументації щодо встановлення меж та надання земельних ділянок в комплексі з розташованими на них водними об’єктами в оренду».

Підприємство отримає в оренду 56,5 гектарів земель водного фонду у с.Завадці Верхнянської громади та 18,4 гектара земель водного фонду с. Верхні Верхнянської громади для рибогосподарських потреб, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

При цьому зазначені землі передаються від державного підприємства «Рибне господарство «Бабин» Івано-Франківського облрибкомбінату у зв’язку з припиненням його діяльності.

ДО ТЕМИ: В Франківську Укрпошта починає будівництво сортувального депо за 13,8 млн доларів

У документі не вказаний термін оренди майна.

За даними ЄДРПОУ, засновником ТОВ «Спеціалізоване сільськогосподарське, мисливсько-риболовне господарство «Бабин» Калуської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок» є житель Львівщини Ігор Зварич. Він володіє рядом компаній у сфері аграрного виробництва, прісноводного рибництва, виробництва електроенергії.

Зазначається, у 2021 році ТОВ «Спеціалізоване сільськогосподарське, мисливсько-риболовне господарство «Бабин» Калуської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок» отримало в оренду майже 500 гектарів земель водного фонду на території Верхнянської громади.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм