Неймовірні вечірні та весільні сукні від Оксани Мухи

Оксана Муха — відомий дизайнер, який створює весільні сукні. Основна особливість роботи в унікальності та створенні товару, якого більше ні в кого немає.

Це повністю унікальні весільні та вечірні сукні, що відрізняються сучасним дизайном, використанням якісних тканин. Особливість роботи сайту https://oksana-mukha.com/ua/wedding-dresses в унікальності та створенні товару, якого більше ні в кого немає.

Плануєте весілля? Йдете на вечірку, та хочете виглядати ідеально? Є чудове рішення для цього, щоб ви почували себе в фокусі уваги, та були привабливою й стильною в компанії друзів та гостей.

Чудові сукні відомого дизайнера Оксани Мухи на цьому сайті є саме тим, чого потребує жінка. Оригінальні рішення, поєднання краси та витонченості — все це присутнє в роботах популярної в Україні та за кордоном майстрині. Ви вибираєте особливий стиль в залежності від події, на якій плануєте бути присутньою.

У яких країнах можна знайти вбрання від “Oksana Mukha”?

Для пошиття суконь використовуються тканини європейських та італійських виробників, а також ажурне мереживо, розшите камінням від Swarovski.

Оксана Теодорівна Муха – модельєрка, яка створила свою першу весільну сукню на церемонію власного одруження. Це пов’язано з тим, що в 80-х роках було дуже складно знайти красиву весільну сукню для того, щоб вийти заміж.

Завдяки освіті дизайнера, вона змогла пошити шати зі старого одягу. Вони настільки сподобалися гостям та знайомим, що деякі з них замовили шати в Оксани для власних церемоній одруження. Саме тоді почалися перші кроки модельєра у сфері створення гарного вечірнього, святкового та весільного вбрання на замовлення.

На цей час представництва Оксани Мухи є в таких країнах:

  • Україна
  • Франція
  • Італія
  • Росія
  • Молдова
  • Польща

Характеристики та особливості весільних суконь від “Oksana Mukha”

Це далеко не повний перелік країн, у яких можна знайти вбрання для весілля від дизайнера. Перший цех був створений у 1991 році у невеликій квартирі. Проте з того часу багато чого змінилося.

Зараз Оксана Муха – відомий у всьому світі модельєр, шати якого знаходяться на обкладинках відомих глянців.

Основна особливість роботи дизайнерської команди у тому, що вона створює вбрання, яке не схоже на колекції відомих модельєрів. Оксана Муха не копіює художників та модельєрів відомих будинків моди, тому всі сукні є унікальними.

Попри те, що в цих країнах величезна кількість модних будинків, вбрання “Oksana Mukha” користується величезною популярністю серед селебріті та акторів. Серед клієнтів Оксани відомі жінки, політики, діячі культури.

Команда модельєра принципово не створює вбрання за ескізами замовників. Однак усі моделі підганяються під фігуру, що можливо завдяки універсальному та унікальному крою. Крім того, можна доповнити образ фатою, та різними прикрасами.

Ваш вибір сукні — довіртеся експертам

Те, що ваша сукня буде від відомого дизайнера зумовлює підвищений статус вас, як власника. Ви будете полюсом тяжіння на вечірці, а на весіллі центром уваги. Тому ваш стиль може бути як стриманим, так й певною мірою провокаційним, в залежності від мети.

На цьому сайті ви можете вибрати, наприклад привабливі та стильні вечірні сукні та отримати й певну консультацію, розраховувати на підбір й рекомендації. Це дозволить зробити ваш стиль завершеним.

Що стосується весільної події, то повірте на слово — не обов’язково, щоб сукня була суто білого кольору в камерному стилі. Є різні варіанти, та моделі, що зберігають загальну спрямованість, але дають можливість експериментувати, щоб досягти довершеності.

Тут узгоджуйте позицію з вашим власним весільним стилістом. І коли ви вже впевнені у своєму виборі, то сміливо робіть замовлення. Ми гадаємо, що ви будете насолоджуватися своїм вибором.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм