Найкращі варіанти працевлаштування у Франківську

Івано-Франківщина стала однією з тих областей, куди приїхала найбільша кількість переселенців з інших регіонів. Велика кількість фахівців із різних галузей суттєво змінили ландшафт ринку праці, де і до цього спостерігався певний дисбаланс під попитом та пропозицією.

Після відступу російських військ із Києва та часткового послаблення ситуації в Харкові багато людей повернулися. Однак в Івано-франківську зараз продовжує перебувати багато спеціалістів. Які вакансії тут найчастіше пропонують?

Разом з агрегатором вакансій Jooble ми підготували перелік варіантів роботи в Івано-Франківську.

Майстер манікюру та педикюру

Однією з найпоширеніших вакансій останніх тижнів є майстер манікюру.  Шукають фахівців із, мінімум, одним роком досвіду. Великим плюсом буде наявність сертифікатів, що підтверджують знання різних технік.

До головних вимог належить уміння роботи європейський, класичний та комбінований манікюр, знання технік відновлення пошкодженого манікюру тощо. Крім того, роботодавці також звертають велику увагу на розуміння хорошого сервісу, привітність до клієнтів, уміння слухати, терплячість.

Досить часто салони пропонують кандидатам надсилати їх попередні роботи разом із резюме. Кандидатам пропонують гнучкий робочий графік та систему бонусів.

Продавець

Продавців також шукають досить часто. При чому, мова йде про абсолютно різні магазини, починаючи від бутиків з одягом та закінчуючи великими супермаркетами. 

Для мереж продуктових магазинів шукають, зокрема, молодь, адже крім допомоги з вибором товарів покупцям, можливі Й фізичні навантаження. Серед головних вимог: стресостійкість, уважність, доброзичливість, бажання вчитися новому (наприклад, працювати з касовим апаратом).

До основних обов’язків належать здійснення викладки товару на вітрину, слідкувати за відповідністю цінників, допомога з вибором товару, переміщення продукції зі складу в торговельний зал. 

Роботодавці наголошують на можливості кар’єрного зростання (від касира до адміністратора магазина, наприклад), своєчасній та стабільній виплаті заробітної платні, оплачуване стажування та навчання. 

Водій

Водії в Україні на вагу золота. Попри проблеми з паливом, нашим землякам вдається розв’язувати логістичну проблему та продовжувати розвозити необхідні товари, продукти, устаткування та людей. Найбільше цінують фахівців із правами категорій С (вантажний автомобіль), D (автобус) та Е (уміння кермувати автомобілем із причепом).

До основних вимог належать водійський стаж, акуратний стиль кермування, стресостійкість, базові знання комплектації авто (на випадок, якщо необхідно провести первинну перевірку транспортного засобу або полагодити її за можливості). 

Як бачимо, воєнні дії суттєво змінили ринок праці в Україні. Попри те, що компанії та шукачі роботи поступово і де можливо, повертаються до попереднього життя, ситуація залишається непростою. Однак тил повинен допомогти армії. Саме завдяки нашим спільним зусиллям вдасться перемогти ворога. Успіхів у пошуках роботи!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм