НАБУ і САП завершили розслідування щодо посадовців СБУ та поліції Івано-Франківщини, яких викрили на корупції

НАБУ і САП завершили розслідування стосовно посадовців Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області та Слідчого управління Нацполіції цієї області.

Про це інформує Ратуша з посиланням на НАБУ.

За даними слідства, старший оперуповноважений УСБ України в Івано-Франківській області та один із посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї області підбурили особу до надання 9 тис. дол. США неправомірної вигоди суддям Івано-Франківщини за зміну запобіжних заходів у кримінальному провадженні.

Насправді кошти не планували нікому передавати, а посадовці СБУ і Нацполіції хотіли залишити їх собі.

Ще у 15 тис. дол. США підозрювані «оцінили» можливу зміну підслідності у кримінальному провадженні. Їх викрили «на гарячому», під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди у 10 тис. дол. США.

НАБУ та САП встановили, що, окрім надання неправомірної вигоди, з метою штучного створення правових підстав для зміни підслідності в одному з кримінальних проваджень, підозрюваний мав фактично підкинути в заздалегідь визначене викритими правоохоронцями місце в житлі його спільника психотропну речовину амфетамін, що потягло б за собою подальше незаконне притягнення особи до кримінальної відповідальності.

У квітні 2022 року детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП викрили посадовців «на гарячому» та повідомили їм про підозру.

Операцію з викриття було здійснено за сприяння керівництва Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм