На війні загинув один із кращих пілотів України, франківець Антон Листопад

На війні загинув один із кращих пілотів України, франківець Антон Листопад

Під час оборони Української держави загинув пілот найвищого класу 30-річний Антон Листопад.

Про це повідомили у Фізико-технічному ліцеї Івано-Франківської обласної ради, випускником якого він був, пише Ратуша.

“У ліцей Антон вступив у 2005 році, завершив ліцейну науку – у 2008. Запам’ятався як здібний, дуже наполегливий і впертий юнак. Після здобуття відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон. Дорога Антона за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою. Однак юнак вперто йшов до своєї мрії – стати льотчиком, літати високо в небі, як птах, і орлиним поглядом споглядати красу Землі”.

У 2019 році Антон визнаний кращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був учасником бойових дій на сході України.

З перших хвилин широкомасштабного вторгнення росіян капітан Антон Листопад – на захисті Свободи та Незалежності України.

За проявлену мужність, відвагу та професіоналізм за кілька днів до загибелі був відзначений Президентом високою державною нагородою – орденом За мужність 3-го ступеня.

Траурні урочистості-прощання з Антоном Листопадом відбудуться 15 серпня 2022 року, понеділок, у Будинку смутку на вулиці Ребета. Початок о 12-00 годині.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм