На війні загинув командир мінометного розрахунку з Верховинщини

На війні загинув Михайло Гергелюк з Верхнього Ясенова, що на Верховинщині.

Про загибель сьогодні, 19 червня, повідомив місцевий журналіст Роман Клим.

Михайло Гергелюк народився 2 вересня 1992 року. На війну Україна покликала його ще у складі військ АТО-ООС. З початком рашистської навали 24 лютого Михайло вступив у лави тероборони, згодом одним із першим став на захист цілісності держави.

Був командиром мінометного розрахунку. Фатальний випадок підстеріг Михайла під час виконання бойового завдання.

Михайла Гергелюка декілька років тому керуючий Коломийською єпархією ПЦУ Юліан висвятив на духовного проводиря гуцулів. Він, разом із батьком Михайлом, співслужив у храмі Пресвятої Тройці Верховинського благочиння у Верхньому Ясенові. Був також отцем-капеланом, проповідуючи Боже слово і прохаючи Господнього заступництва спільно з нашими захисниками спочатку у теробороні, а відтак вже на фронті. Покійний був твердим, цілеспрямованим, нереальним мотиватором для вірян і оборонців, і водночас щирою й доброю людиною.  Невимовний смуток змішався з теплим червневим повітрям гір. Туга за Михайлом стискає серце, скріплює з Михайловими батьками – Тамарою і Михайлом – благання до Небес і гартує свинець. Спи спокійно, Герою! Обов’язково зустрінемось у день перемоги над ордою” – йдеться у повідомленні.

Чоловікові було 29 років. У нього залишилися батько, мати та брат. Від початку повномасштабної війни загинули восьмеро верховинців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм