На війні загинув автор гімну коломийської “десятки” Гліб Бабіч

Ввечері 28 липня стало відомо про загибель на війні проти російських окупантів Гліба Бабіча – командира взводу коломийської 10 гірсько-штурмової бригади, поета, воїна та волонтера.

Про це повідомив народний депутат України, п’ятий президент України Петро Порошенко.

“Гліб Бабіч — воїн і поет. Любив Україну понад усе. “Не вмирай за неї — вбий за неї!”, – це також його слова. Десятки знищених орків, в цілому – шість років на фронті, п’ять ротацій. Здавалося б, береженого й Бог береже. Тому звістка про загибель Гліба розірвала вечірню тишу, неначе грім – ясне небо”, – написав Порошенко.

Гліб Бабіб пішов на війну у 2014 році, був командиром взводу вогневої підтримки, є автором неофіційного гімну 10 ГШБР “Подай зброю”, а також пісні “Мольфар”, які виконує гурт “Kozak System”.

“Я познайомився з Глібом Бабічем завдяки цій пісні. Він написав її як присвяту рідній 10-тій окремій гірсько-штурмовій бригаді та шукав музикантів, з якими міг би її записати. Так народився дуже плідний творчий тандем Гліба з KOZAK SYSTEM. А щойно я дізнався, що Гліб загинув. Подай зброю мені, брате! Світла пам‘ять. Вічна слава”, – написав музикант Олександр Положинський.

Бабич служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді, йому було 53 роки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм