На Рогатинщині та Калущині шахраї дзвонять підприємцям від імені податківців

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що на мобільні телефони фізичних осіб-підприємців Рогатинського та Калуського районів надходять дзвінки від невідомих осіб з проханням передзвонити на номер телефону +380962321424 начебто до начальника Рогатинської або Калуської ДПІ Петра Степановича.

При здійсненні підприємцями дзвінка на вказаний номер телефону, в невідомої особи було прохання перерахувати кошти на картковий рахунок, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу управління.

Дзвінки псевдоподатківців надходять із номера мобільного телефону +380961974779. Звертаємо увагу, з метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів та представлятися іншими посадовими особами податкової служби області.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-11, органи національної поліції (тел. 102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДПС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «5»), – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм