На Прикарпаття приїхав Гройсман: де був і що робив. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні, 2 вересня, на Прикарпаття завітав колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

В рамках візиту політик відвідав декілька населених пунктів Івано-Франківщини, пише Ратуша.

Зокрема – дитячий садок та модульний спортивний зал у селі Марківка Печеніжинської громади.

Завітав Володимир Гройсман і в Печеніжинський ЦНАП, де йому від імені громади подарували книгу “Печеніжин: пам’ять минулих століть”.

Нагадаємо, Володимир Гройсман був ініціатором реформи місцевого самоврядування, яка передбачала створення у кожному регіоні України нових шкіл, дитячих садків, лікарень та, власне, ЦНАПів.

Наступною зупинкою на шляху політика стало фермерське господарство “Еко Беррі” у селі Тишківці, яке спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні ягід та лісових продуктів.

Також політик відвідав школу в селі Поточище Коломийського району, де поспілкувався з мешканцями. Не обійшлося і без пам’ятних світлин зі школярами, вчителями і батьками.

В селі Михальче Володимир Гройсман став учасником круглого столу “Реформа адміністративно-територіального устрою на Прикарпатті: виклики та перспективи розвитку територіальних громад”.

Скільки б не було регалій, одна є надзвичайно важливою – я ваш колега. Я радий бути присутнім тут. Вважаю, те що ви обговорюйте проблеми і координуєте спільні дії – це велике надбання, яке треба берегти. І коли мене запросили, я з задоволенням погодився. Я хочу почути, як зараз виглядає реформа децентралізації, як змінилася за ці два роки. Я б хотів почути вас і проаналізувати, – зазначив на початку обговорення Володимир Гройсман.

Насамкінець Володимир Гройсман повідомив про рішення об’єднати зусилля із політичною партією “Платформа громад”. Меморандум про співпрацю мають підписати вже завтра.

Довідка: Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України з 14 квітня 2016 року. У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради 8 скликання від партії “Блок Петра Порошенка” (№4 у списку). 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016 – голова Верховної Ради. 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014 – віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 2006 по 2014 рік — міський голова Вінниці. У 2006 році був обраний як самовисуванець за підтримки НСНУ та БЮТ, у 2010 – як висуванець та член партії “Совість України”.

2005 рік – обраний секретарем Вінницької міської ради, працював в.о. вінницького міського голови. 2002 року переміг на виборах за мажоритарним округом № 29 і став депутатом Вінницької міської ради.

До політичної кар’єри з 1994 року працював комерційним директором ПП “ОКО” та ринку “Юність” у Вінниці. Працював на керівних посадах і в інших комерційних структурах до 2005 року.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм