На Прикарпатті відбувся дитячий футбольний турнір «Кубок єднання-2021». ФОТО

До 10-річчя Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в партнерстві з ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» та БФ «Розвиток футболу України» в Івано-Франківську відбувся дитячий футбольний турнір.

В ньому взяли участь команди, гравці яких народилися в 2010–2011 роках, пише Ратуша.

«Для діток це дуже важлива подія. Їм цікаво, весело. І це головне», – каже Юрій Реус, головний спеціаліст дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області

Мета заходу — популяризація футболу серед школярів та молоді, формування основ здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом. В ньому взяли участь майже 400 команд із 22 областей України. На Прикарпатті змагались 12  команд з  Івано-Франківська, Калуша, Старого Лисця, Тисмениці, Коломиї.

«Що більше таких турнірів, то більше єднання, то більшу можливість діти мають розвиватися. Я вважаю, що це чудова ідея і потрібно реалізовувати її щонайменше раз на рік потрібно. Не тільки у футболі, але й у інших видах спорту»,  – зазначив  заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук.

Протягом дня на полі вирували справжні емоції та відчувався високий клас гравців. Більшість із юних футболістів в майбутньому мріють стати справжніми зірками футболу, грати у збірній та прославлятимуть Україну у всьому світі.

«Турнір дуже класний, цікавий, з хлопцями трохи хвилюємось. Але завжди знаємо, що ми команда і на полі підтримуємо один одного», – ділиться емціями гравець команди «Ігоровець» (м.Калуш) Тарас Наконечний. 

Після зіграних матчів третє місце посіла команда «Ігровець» із Калуша, срібло – у ДЮСШ «Прикарпаття». А перемогу і путівку у фінальні змагання, що відбудуться 26 вересня у Луцьку, вибороли гравці «НІКИ» із Івано-Франківська.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм