На Прикарпатті триває ремонт дороги Стрий-Мамалига. ФОТО

На Прикарпатті триває поточний середній ремонт дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига.

Роботи здійснюємо ще на одній ділянці в межах Івано-Франківської області – в селі Вістова Калуського району, на км 77-78, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Насамперед на цій ділянці замінили водовідвідну трубу. Одна ланка старої діаметром 1 м тріснула, що створювало загрозу підмиву та просідання проїзної частини дороги. Тепер на місці вилученої труби влаштували щебеневу основу та фундаментні блоки, а на них – нову трубу діаметром 2 м, – йдеться в дописі.

Також у Вістовій приступили до ремонту проїзної частини дороги. Тут вже зняли верхній шар старого асфальтобетону.

ДО ТЕМИ: Неподалік Городенки відремонтували ділянку дороги Татарів – Кам’янець-Подільський. ФОТО

Цей матеріал використаємо на виготовлення суміші із додаванням піску, щебеню, цементу і бітумної емульсії. Процес відбувається в сучасній стаціонарній ґрунтозмішувальній установці із електронними дозаторами, яку нещодавно обладнали в Долині. Такий технологічний процес дозволить покращити якість матеріалів для зміцнення основи дорожнього одягу, – інформує пресслужба.

По завершенні підготовчих робіт на ділянці у Вістовій влаштують два шари асфальтобетону та впорядкують узбіччя. Таким чином оновлять майже повністю дорогу Н-10 Стрий – Мамалига від межі із Львівською областю до Івано-Франківська.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм