На Прикарпатті шукають тревел-блогерів для популяризації відпочинку в Карпатах

На Прикарпатті оберуть блогерів для участі у безкоштовному турі від проєкту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці». Реєстрація триватиме до кінця серпня.

Про це розповіла координаторка проєкту Марія Жукевич, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

«Блогерів у промотур ми запрошуємо для того, щоб вони розповіли про нові вікенди в Карпатах своїй аудиторії. Наразі в нас є 10 заявок від них. Утім, у тур ми плануємо запросити до 5 блогерів. Тобто, оберемо найкращих. Основними критеріями у відборі для нас стануть тематика блогу, його охоплення, кількість підписників, географія. Перевагу віддамо тревел-блогерам. Тур розпочнеться в перший-другий тиждень вересня, тому реєстрація триватиме орієнтовано до кінця серпня», – повідомила Жукевич.

За її словами, подорож блогерів триватиме 5 днів.

ДО ТЕМИ: Tour De Ukraine: відома тревел-блогерка зняла відео про унікальні туристичні місця Прикарпаття

«Під час мандрівки плануємо зустрічі з місцевими мешканцями Косівщини, Коломийщини, Верховинщини та Долинщини, чиї історії захоплюють не менше кінофільмів. Також буде змога отримати насолоду від свіжого повітря, неймовірних краєвидів, смачних страв, приготованих за столітніми рецептами, навчитися новим ремеслам та відпочити від наболілих звичок міського життя», – додала координаторка проєкту.

Реєстрація на промотур блогерів триває за посиланням.  

Мандрівку організовують в межах проєкту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці», що виконується Туристичною асоціацією Івано-Франківщини і співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм