На Прикарпатті майже 150 км доріг місцевого значення передадуть на баланс Служби автодоріг

144 кілометри доріг загального користування місцевого значення передадуть на баланс Служби автодоріг в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації, пише Ратуша.

На Прикарпатті активно проводиться ремонт доріг державного значення. Значна їх частини уже відновлена, зокрема, якісними автомагістралями Івано-Франківщина сполучена із сусідніми областями, встановлено нове дорожнє покриття на автошляхах, що ведуть до туристичних «магнітів», – розповіла Світлана Онищук. – Однак для ремонту доріг місцевого значення наявного в обласному бюджеті фінансового ресурсу не вистачає. Тому, щоб відремонтувати такі дороги, ми працюємо над питанням передачі їх частини, а саме 144 кілометри, на баланс Служби автомобільних доріг в області.

За словами керівниці області, наразі триває робота щодо зміни балансоутримувача автошляхів, також розглядається питання щодо інших можливих шляхів фінансування ремонтних робіт на місцевих дорогах.

ДО ТЕМИ: У Франківську розпочали ремонт дороги на вулиці Василя Стуса. ФОТО

Наступного року територіальні громади самі визначатимуть перелік найпроблемніших автодорожніх ділянок, які потребують першочергового ремонту. Відповідно до наданих пропозицій та узгодження виділятимуть кошти для ремонту доріг.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм