На Прикарпатті діти придбали спорядження для бійців з полку “Сафарі”. ФОТО

Понад 25 тисяч гривень на благодійному ярмарку зібрали відпочивальники санаторію «Прикарпатський». Ці кошти дітвора витратила не на власні потреби, а придбала для поліцейських, що в полку «Сафарі», необхідне спорядження.

Про це інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Малюнки, прикраси, мило, картини та домашню випічку приготувала дітвора під керівництвом вихователів для багодійного ярмарку. До дійства долучились не лише місцеві відпочивальники санаторію «Прикарпатський», а й діти з Малина, Дніпра та Києва та тимчасово переселені українці.

Ярмарок в оздоровчому центрі пройшов успішно. Виторгували поняд 25 тисяч гривень. За ці кошти діти придбали цінну техніку для полку «Сафарі» , в складі якого воюють прикарпатські поліцейські: GPS – навігатор Garmin.eTrex32x, де завантажені карти TopoActive Europe, навігаційну стійку до дії атмосферних умов, а ще PowerBank Torima TRM006 30000mAh, щоб воїни завжди були на звязку. І все це дітки самотужки передали прикарпатським поліцейським-бійцям, які приїхали до них.

Дітвора була в захваті, а поліцейські вражені та неабияк зворушені! Кажуть, – такі вчинки всиляють неабияку віру в перемогу! Па одному ярмарку адміністрація санаторія зупинятися не збирається. І планують невдовзі провести ще один благодійний захід з дітьми, що наразі оздоровлюються. Все для для того, аби допомогти бійцям. А отже наблизити Україну до перемоги! – йдеться в дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм