На Прикарпатті держреєстратор незаконно змінив право власності на склади та землю

Правоохоронці Прикарпаття завершили досудове розслідування щодо держреєстратора, який незаконно змінив право власності на приміщення та земельну ділянку.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Наразі досудове розслідування завершено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього державного реєстратора однієї із сільських рад Прикарпаття. Встановлено, що чоловік зловживав повноваженнями і спричинив тяжкі наслідки, а саме: несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованій системі, – йдеться у повідомленні.

Як встановили поліцейські, держреєстратор протиправно змінив право власності на виробничо-складські приміщення площею 596 кв.м та земельну ділянку.

Цим зловмисник спричинив збитки на понад 4 мільйони гривень. З метою відшкодування збитків накладено арешт на майно на цю суму.

За фактами були розпочаті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) та ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації) Кримінального кодексу України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм