На Коломийщині чоловік вбив свою коханку та її чоловіка

Коломийський міськрайонний суд відправив до в’язниці чоловіка, який вбив двох людей: свого товариша та його дружину, яка була коханкою обвинуваченого.

Про це йдеться у вироку суду, пише Ратуша.

У лютому 2019 року обвинувачений прийшов у гості до будинку знайомих чоловіка та жінки, які проживали разом. Під час розпиття алкоголю власник помешкання заснув, а його дружина і гість вступили у статеві зносини:

Власник будинку прокинувся та, виявивши зраду своєї співмешканки, на ґрунті ревнощів розпочав конфлікт з обвинуваченим, який переріс у бійку. В цей час жінка втрутилась у сутичку, захищаючи чоловіка, з яким проживала. Обвинувачений, на ґрунті раптово-виниклих неприязних відносин вирішив позбавити життя співчарочника та, будучи обуреним поведінкою жінки, яка під час конфлікту прийняла сторону співмешканця, вирішив вбити і її,- йдеться в документі.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті арештували чоловіка, якого підозрюють у вбивстві

Тоді обвинувачений схопив ніж та викрутку, якими до смерті забив подружжя. Свою вину чоловік у суді не визнав.

Коломийський міськрайонний суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.1 ч.2 ст.115 КК України, і призначити покарання – позбавлення волі на строк 15 (п`ятнадцять) років,- йдеться у вироку.

Також чоловіка зобов’язали виплатити дочці померлого 11 600 грн матеріальної та 100 000 грн моральної шкоди.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм