На Калуському шосе змінили схему організації дорожнього руху. ФОТО

Минулого року розробили та протестували нову схему організації дорожнього руху на Калуському шосе. Цьогоріч внесли невеличкі правки, які врахували конструктивні пропозиції водіїв та ще більше її покращили.

А днями вже нанесли нову розмітку з урахуванням усіх правок, повідомив заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

За його словами, також врахували побажання і потребу мешканців та нанесли новий пішохідний перехід біля ВО «Карпати».

Потреба у цьому переході назрівала багато років. У нас назбиралося багато звернень від працівників ВО «Карпати», батьків дітей, які навчаються у ліцеї ім. М. Сабата та мешканців мікрорайону. Люди ризикували життям перебігаючи дорогу у невстановленому місці. Ми врахували це у новій організації дорожнього руху і тепер на Калуському шосе є новий пішохідний перехід. Як тільки з’явиться можливість, ми облаштуємо, для підвищення безпеки пішоходів, острівець безпеки. Таким чином, ще одна вулиця нашого міста не лише отримала нову розмітку, а й стала більш безпечною для всіх учасників дорожнього руху, що є найважливішим у нашій роботі, – зазначив посадовець

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм