На Калущині суд заборонив парубку відвідувати ресторани та диско-бари

Калуський суд розглянув подання начальника місцевого відділу поліції про встановлення адміністративного нагляду щодо хлопця, якого раніше було засуджено до 1 року позбавлення волі.

Після звільнення з виправної колонії він повернувся на своє постійне місце проживання в м. Калуш та був взятий на облік до поліції, як раніше судима особа, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

За час перебування на обліку після звільнення з місць позбавлення волі, парубок на шлях виправлення не став, зарекомендував себе з негативного боку, допускав адміністративні правопорушення, за які притягався до адміністративної відповідальності, на попередження органів внутрішніх справ не реагує, продовжує порушувати громадський порядок, – йдеться у повідомленні.

В судовому засіданні поліцейський подання підтримав, просив його задовольнити, а парубок не заперечував щодо застосування до нього адміністративного нагляду.

Суд, вислухав думку учасників судового розгляду, дослідив матеріали справи, та прийшов до висновків про необхідність застосування адміністративного нагляду строком на 1 рік та запровадити обмеження у вигляді:

  • заборони виходу із будинку, де він проживає, з 22 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв. ранку;
  • заборони перебування та відвідування торгових точок, в яких продають спиртні напої на розлив (кафе, бари, диско-бари, ресторани);
  • заборони виїзду в особистих справах за межі Калуської, Войнилівської, Верхнянської та Новицької громад без відома та дозволу Калуської поліції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм